Vacatures: 2 projectcoördinatoren gezocht

Word jij onze nieuwe collega?

Twee collega’s gaan ons team deze zomer verlaten vanwege een grote reis en het volgen van een masteropleiding. Hierdoor komen twee leuke plekken vrij in ons team. Wij zijn op zoek naar 2 nieuwe projectcoördinatoren voor de projecten Babbelen met Beppe en Samen in Utrecht.

Benieuwd? Check dan de vacature voor Babbelen met Beppe hier en voor Samen in Utrecht hier.

We zien je reactie graag tegemoet! Voor vragen of meer informatie neem contact op met Irene via info@stcutrecht.nl

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close